Každý má jiné tempo a jinou výchozí pozici…

ALE ZLEPŠENÍ SE PROJEVÍ VŽDY

Nabízíme možnost zakoupení dárkového voucheru. Vyberte si design smile 

Chci Vám poděkovat za svou maminku. Je jí 84 let. Celý život pracovala jako zdravotní sestra a přestala až, když jí bylo 76. Potom se jí rychle zhoršoval zdravotní stav, zesmutněla a z domova vycházela méně a méně kvůli bolestem nohou a v zádech. 

Od té doby, co za ní dochází paní cvičitelka na domácí cvičení, se hodně zvedla, zjistila, že má ještě nějakou sílu, rozveselila se a dokonce znovu vleze do vany. Venku „běhá“ s hůlkami tak, jak jí to paní cvičitelka naučila. Není to na žádné velké procházky, ale je to pokrok. 

Její kondice se stále po troškách zvyšuje, je pohyblivější a živější.

Marie P.

Pojďte vrátit babičku a dědečka do života
Objednejte si lektora

Odesláním objednávky souhlasíte s dobrovolným poskytnutím osobních údajů.

Ochrana osobních údajů

3 + 10 =

V současné době nabízíme cvičení na židli pouze na území hl.m. Prahy a v úzkém okolí, v Kladně a okolí, v Pardubicích a Chrudimi. Pokud však potřebujete rozchodit babičku z jiné části republiky, určitě se ozvěte a najdeme nějaké řešení.

Pokud Vás náš projekt zaujal a chtěli byste se stát jeho součástí a cvičit se seniory, kontaktujte nás. Možná právě díky Vám se nám podaří projekt co nejrychleji rozšířit po celé ČR.

Kromě cvičení na židlích dělá naše organizace spoustu dalších věcí, které by se mohly babičce nebo dědečkovi líbit, koukněte na www.seniorfitnes.cz

 

KONTAKT

Iva Hoffmannová

Email: i.hoffmannova@seniorfitnes.cz

Tel: 602 558 135